Odvjetnik Dejan Uljarević

Poštovane članice i poštovani članovi Sindikata Prosvjetitelj, kako bismo našim članovima pružili što kvalitetniju pravnu zaštitu, odlučili smo započeti suradnju s odvjetnikom Dejanom Uljarevićem.

Za njega smo se odlučili zbog odlične dugogodišnje reputacije oko pružanja pravne zaštite roditeljima u borbi protiv cijepljenja djece.
Gospodin Uljarević se dokazao i u odlučnoj borbi protiv korona narativa jer je uspješno vratio na posao ljude koji su zbog odbijanja testiranja i pokazivanja kovid potvrda dobili izvanredni otkaz te ima odlične prijedloge i savjete za našu daljnju borbu na jesen.

Kako nas zanimaju problemi s kojima se na svojim radnim mjestima susrećete, molimo da sva pravna pitanja šaljete i dalje preko svojih povjerenika ili predstavnika na službeni e-mail Sindikata.

Vaša pravna pitanja prosljeđivat ćemo odvjetniku.

Radimo na formiranju podružnica za članove koji još nemaju svoje predstavnike i tu će nam trebati pojačana suradnja s vama.

Ako još niste u podružnici, možete vaše upite slati izravno na e-mail Sindikata :
info@sindikat-prosvjetitelj.hr